Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Accessory Type | Battery Accessories |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| INPUT VOLTAGE | 5V/2A |
| Suitable vehicle models | 3.0 gasoline car, 2.0 diesel car |
| External dimensions | 170*85*38 |
| Additional functions | Car startup, lighting, phone charging |
| Product series | 12V startup power supply |
| Number of cycles | Over 1000 times |
Instock
There are no reviews yet.