Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 600mAh |
| Size | CR2 |
| Model Number | CR2 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | DAWEIKALA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.