Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 850mah, 850mAh |
| Model Number | CR2(CR15H270), CR2(CR15H270) |
| Battery Type | LiMnO2, Li/MnO2 |
| Brand Name | Pkcell |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Nominal Voltage | 3V |
| Size | 15.6x27mm |
| Application | Digital Camera Photographic Device LED Flashlight Doorbell |
| Composition | Lithium |
| Dimension | 15.1 mm*26.7 mm |
Instock
There are no reviews yet.