Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12800mAh |
| Weight | 560g |
| Voltage | 14.4V/14.8V |
| Application | CECOTEC CONGA 5090 6090 5490 |
| Model Number | CECOTEC CONGA 5090 6090 5490 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | LOLRKO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.