Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 cm |
| Battery Number | 1 |
| Size | 48*16*26mm |
| Set Type | Batteries Only |
| Type | Li-Ion |
| Nominal Capacity | 650mAh |
| Model Number | 9V 650mah |
| Brand Name | SMARTOOOLS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Application1: | Toy Remote Control KTV |
| Application2: | Multimeter Microphone walkie-talkie |
| Operating voltage: | 7.2V-8.4V |
Instock
There are no reviews yet.