Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bundle | Bundle 1 |
| Size | Pouch |
| Replacement Battery | No |
| Set Type | Batteries Only |
| Type | Li-Ion |
| Nominal Capacity | 2993mAh |
| Model Number | BDC71 |
| Brand Name | chenwei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 7.2V |
| Capacity | 2993mAh |
| Advantage | 100% OEM compatible |
| Protective function | stable circuit protection, over charging protection and short circuit protection |
| Use | It can work for sokkia total station |
| Warranty | 12 months |
Instock
There are no reviews yet.