Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 600mAh/1200mAh |
| Voltage | 1.2V |
| Model Number | 1.2V |
| Type | NI-MH |
| Brand Name | KEPAH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.