Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Rated voltage | 14.8V |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12800 |
| Size | 140*39*39 |
| Model Number | P1904-4S1P-MM |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | ANKALA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.