Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 5000mAh |
| Weight | 700g |
| Voltage | 25.2V |
| Application | For Philips SpeedPro Max Aqua Stick Cordless Vacuum |
| Model Number | XC8055/01 XC8045/01 XC8043/01 XC8347/01 XC8349/01 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | LOLRKO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.