Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Rated voltage | Others |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 2600mAh |
| Weight | 155g/5.46oz/0.34lb/pcs |
| Voltage | 155g/5.46oz/0.34lb/pcs |
| Application | Radio |
| Model Number | NNTN4497CR |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Vineyuan |
| Origin | Mainland China |
| Fit for Brand: | Motorola |
| Watt Hours: | 19.2Wh |
| Working Temperature: | 0~45℃ (Charging) / -20~60℃ (Discharging) |
| Compatible Battery Models: | NNTN4496 NNTN4496AR NNTN4970CR NNTN4497 NTN4497BR NTN4497CR NNTN4851 NNTN4851A NNTN4851AR NNTN4851R |
| Compatible with: | CP040 CP140 CP150 CP160 CP180 CP200 CP250 CP380 PR400 EP450 EP450S DEP450 XiR P3688 GP3688D GP3688 GP3188 |
Instock
There are no reviews yet.