Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 6 cm |
| Rated voltage | Others |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 2200mAh |
| Weight | 150g/0.33lb/5.29oz/pcs |
| Voltage | 7.4V |
| Application | Two Way Radio |
| Model Number | PMNN4252AR |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Vineyuan |
| Origin | Mainland China |
| Fit for Brand: | Motorola |
| Watt Hours: | 16.28Wh |
| Compatible With Motorola Radios: | For Motorola CP040, CP140, CP160, CP180, CP150, CP200, DP1400, GP3188, GP3688, GP3988, XIR P3688, PR400, DEP450 |
| Compatible Part number for: | MNN4254AR, NNTN4496, NNTN4496AR, NNTN4497, NNTN4497A, NNTN4497AR, NNTN4851, NNTN4851A, NNTN4851AC, NNTN4851AR, NNTN4851R, NNNTN4970, NNTN4970A, NNTN4970AR, NTN4496, NTN4497, NTN4497AR, NTN4970, PMNN4251, PMNN4252AR, PMNN4253AR, PMNN4254 |
Instock
There are no reviews yet.