Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 3000mAh |
| Weight | 300g |
| Voltage | 18v 20v |
| Size | 18650 |
| Application | For DeWalt 18 /20Volt Battery |
| Model Number | For Dewalt DCB203 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | LOLRKO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.