Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 22 × 27 cm |
| Rated voltage | Others |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 100Ah |
| Weight | 23.0lbs / 10.5kg |
| Voltage | 12.8V |
| Size | 10.2 x 6.6 x 8.2 inches |
| Application | Outdoor Power Supply |
| Model Number | 12V100Ah |
| Type | LiFePO4 |
| Brand Name | Humsienk |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL |
| Warranty | 5 years |
| Waterproof Rating | IP65 |
Instock
There are no reviews yet.