Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 27 × 15 cm |
| Input/Output | other |
| Sound Mode | Stereo Sound Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Input Power(W) | 25-49 W |
| Active Noise-Cancellation | PASSIVE |
| Voice Control | No |
| Output Power | 30W |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Remote Control | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Two-Way |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | None |
| Channels | 2 (2.0) |
| Battery | No |
| Communication | Audio Line |
| Speaker Type | In-ceiling Speaker |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | SURPASS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model | SP-CR630-b |
| Color | Black |
| Type | 6inch Coaxial Ceiling Speaker |
| Power | 30W |
| Speaker driver | 6"*1+1"*1 |
| Impedance | 8Ohm |
| Frequency response | 90Hz-20KHz |
| Sensitivity | 90±3 dB |
| Installation | Ceiling |
| Material | ABS |
| Ceiling opening | d 200mm |
| Decorative cover size | d 230*90mm |
| Weight | 1.35kg |
Instock
There are no reviews yet.