Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | other |
| Sound Mode | other |
| Category | Speakers |
| Use | other |
| Input Power(W) | <25 W |
| Active Noise-Cancellation | PASSIVE |
| Voice Control | No |
| Output Power | 20W |
| Waterproof | Yes |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Remote Control | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Display Screen | No |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | None |
| Channels | 1 |
| Feature | None, Outdoor speaker |
| Battery | No |
| Communication | Audio Line |
| Speaker Type | OUTDOOR SPEAKER |
| Cabinet Material | Glass |
| Brand Name | Surpass |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | 20W Outdoor Garden Speaker |
| Type | Waterproof Garden Speaker |
| Model | SP-GS525 |
| Protection Type | IP44 |
| Speaker Unit | 5.25" Coaxial |
| Power Output | 10W/20W |
| Line Input | 100V/70V |
| Frequency Response | 80HZ~16KHZ |
| Material | Fiber-glass |
| Color | Black |
| Package Size | 41*35*35cm |
| Feature 1 | In-Ground Speaker |
| Scenes | Park, playground, ice rink, villa |
Instock
There are no reviews yet.