Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 15 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | USB |
| Sound Mode | 3D Surround Sound Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Input Power(W) | 200-299W |
| Voice Control | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Support APP | Yes |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 2 |
| Power Source | USB |
| Channels | 6 (5.1) |
| Battery | No |
| Communication | bluetooth |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | CUJMH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.