Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | USB |
| Sound Mode | Stereo Sound Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Input Power(W) | <25 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | USB |
| Channels | 2 (2.0) |
| Feature | Phone Function |
| Battery | Yes |
| Communication | bluetooth |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | PVC |
| Brand Name | JIMITU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Bluetooth version | 5.3 |
| item number | Z6 |
| applicable scenario | Desktop, Outdoor, Home, Live |
| frequency response range | 100HZ-20KHZ |
| Built-in battery capacity | 1200mAh-2000mAh (inclusive) |
| rated power | 3.7 |
| Is it built-in battery? | Built-in battery |
| Box material | ABS |
| Waterproof grade | Not waterproof. |
| IPO time | 2024 |
| connection method | Bluetooth connection |
| rated voltage | 3.7 |
| effective distance | within 10O meters |
| signal to noise ratio | ≥75dB |
Instock
There are no reviews yet.