Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Input/Output | Aux |
| Sound Mode | Standard Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Sensivity | 88dB |
| Input Power(W) | <25 W |
| Impedance | 4-8 Ohm, 4Ohm 8Ohm |
| Voice Control | No |
| Output Power | 15W |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | AC, DC |
| Channels | 2 (2.0) |
| Battery | No |
| Communication | Audio Line |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Metal |
| Brand Name | LEVOPHON |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Rated Power | 15W |
| Power Range | 5-45W |
| Frequency Range | 108Hz-18KHz |
| Sensitivity | 88db |
| Voice Core | 20mm |
| Feature 1 | Full Range Speaker |
| Feature 2 | Portable Speaker |
| Feature 3 | Bookshelf speaker |
| Feature 4 | Car Audio |
Instock
There are no reviews yet.