Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 8 cm |
| Input Power(W) | <25 W |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | Yes |
| Material | Metal |
| Playback Function | MP3, FLAC |
| Remote Control | Yes |
| Support Apt-x | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Display Screen | No |
| Built-in Microphone | No |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | DC |
| PMPO | other |
| Channels | 2 (2.0) |
| Feature | None |
| Battery | No |
| Communication | AUX, bluetooth |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Metal |
| Brand Name | TCXRE |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | bluetooth 2.1 |
Instock
There are no reviews yet.