Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | Coaxial |
| Sound Mode | 3D Surround Sound Mode |
| Category | Speakers |
| Use | Camping |
| Input Power(W) | 50-99 W |
| Voice Control | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Support APP | Yes |
| Inbox adaptor | Yes |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | AC |
| Channels | 1 |
| Battery | Yes |
| Communication | WireLess |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | VGN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.