Instock
| Weight | 0.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight[g] | 585 |
| Depth[mm] | 180 |
| Width[mm] | 80 |
| Height[mm] | 80 |
| Input/Output | Aux |
| Battery Capacity[mAh] | 6600 |
| Number of devices connectable simultaneously | 2 |
| Maximum wireless range[m] | 20m-30m |
| Touch Screen | No |
| Sound Mode | Stereo Sound Mode, Extra Bass Mode, Standard Mode |
| Category | Speakers |
| Use | Camping |
| Sabwoofer cabinet material | Plastic |
| Woofer/Widerange material | other |
| Mid-range material | other |
| Tweeter material | Metal |
| Tweeter type | ELECTROSTATIC |
| Acoustic enclosure | HORN |
| Sensivity | 56 |
| Control | Volume control, Playback, Input selector |
| Codecs | sbc, AAC |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Input Power(W) | 25-49 W |
| Total Harmonic Distortion | 1 |
| Active Noise-Cancellation | PASSIVE |
| Impedance | 4-6 Ohm |
| Voice Control | Yes |
| Frequency Range | 100Hz-20KHz |
| Output Power | Other |
| Display Screen | No, No |
| Waterproof | Yes, IPX7 |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | Yes |
| Material | Plastic |
| Playback Function | MP3 |
| Remote Control | No |
| Support Apt-x | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Built-in Microphone | Yes |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | Battery |
| PMPO | 40W |
| Channels | 2 (2.0) |
| Feature | Phone Function |
| Battery | Yes |
| Communication | AUX, bluetooth, WireLess |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | ortizan |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| 40W Superior Sounds | Deep Bass |
| Power Indicator | Support |
| RGB Colorful Light | Beat-Dynamic Light Show |
| Input Power | 5V/1A, via Type-C port |
| True Wireless Stereo Pairing | Support |
| Pair 2 speakers at the same time | Support |
| Bluetooth Profile | A2DP V1.3, AVRCP V1.4, HFP V1.6 |
| AUX in | Support |
| TF Card Play | Support |
| Charging time | 3-4 hours |
| Features | Portable Wireless Speaker |
| Playback | 30 hours (60% Volume) |
Instock
There are no reviews yet.