Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | TF |
| Battery Capacity[mAh] | 300 |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Sound Mode | Hi-Res Sound Mode |
| Category | Speakers |
| Use | Camping |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Input Power(W) | 200-299W |
| Active Noise-Cancellation | Passive with active sabwoofer |
| Wi-Fi Music | APPLE MUSIC |
| Voice Control | No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | Yes |
| Material | Plastic |
| Playback Function | MP3 |
| Inbox adaptor | No |
| Intelligent Personal Assistant | Facebook's M |
| Display Screen | Yes |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | AC, DC |
| Channels | 2 (2.0) |
| Feature | None, Play Video |
| Battery | Yes |
| Communication | Induction, bluetooth |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | SwYiSm |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.