Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight[g] | 423 |
| Depth[mm] | 161.5 |
| Width[mm] | 68.4 |
| Height[mm] | 68.4 |
| Input/Output | USB |
| Battery Capacity[mAh] | 1200 |
| Number of devices connectable simultaneously | 1 |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Touch Screen | No |
| Sound Mode | Hi-Res Sound Mode, Stereo Sound Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Input Power(W) | <25 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | Yes |
| Support APP | Yes |
| Support Memory Card | Yes |
| Playback Function | Radio, MP3 |
| Remote Control | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Display Screen | No |
| Built-in Microphone | Yes |
| Audio Crossover | Two-Way |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 2 |
| Power Source | USB |
| Channels | 6 (5.1) |
| Battery | Yes |
| Communication | USB, bluetooth |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | Senbossi, T&G |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS, weee |
Instock
There are no reviews yet.