Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | other |
| Sound Mode | other |
| Category | Speakers |
| Use | other |
| Input Power(W) | <25 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Intelligent Personal Assistant | Apple's Siri |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | None |
| Channels | 2 (2.0) |
| Battery | No |
| Communication | Induction, Speacon |
| Speaker Type | Computer Speaker |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | YuXi |
| Origin | Mainland China |
| Name | Loudspeaker |
| Model | A:iPad mini1/2/3, B:iPad mini4, C:iPad5 A1822 A1823 2017 New, D:ipad6 ipad air2 A1566 |
| Brand | YUXI |
| Quantity | 1 set |
Instock
There are no reviews yet.