Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | RCA |
| Sound Mode | Live Sound Mode, Standard Mode, Game Mode, other |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Input Power(W) | 50-99 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Two-Way |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 2 |
| Power Source | None |
| Channels | 1 |
| Battery | No |
| Communication | Induction |
| Speaker Type | Bookshelf |
| Cabinet Material | Metal |
| Brand Name | Sunbuck |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.