Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.708 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | Aux |
| Sound Mode | Hi-Res Sound Mode |
| Category | Speakers |
| Use | Camping |
| Input Power(W) | 50-99 W |
| Voice Control | No |
| Output Power | 80W |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | DC |
| PMPO | 80W |
| Channels | 2 (2.0) |
| Battery | Yes |
| Communication | bluetooth |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | ZEALOT |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.