Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 21 cm |
| Input/Output | USB |
| Sound Mode | Standard Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Bluetooth Version | 4.0 |
| Input Power(W) | <25 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Display Screen | No, No |
| Built-in Microphone | No |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | USB |
| Channels | 2 (2.0) |
| Feature | Play Video, Wireless rear speakers |
| Battery | Yes |
| Communication | bluetooth |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | Lilybear |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Type | Bluetooth Speaker |
| Connection | Bluetooth Link |
| Port Type | USB |
| Battery Capacity | 1200mAh |
| Frequency Range | 100HZ-20KHZ |
| Output Power | 3w + 5w |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | ≥ 75dB |
| Power Supply | Built-in Lithium-Ion Battery |
| Channel | 2.1 |
| Play Duration | 4 Hours |
| The Extended Stored | 32GB |
| Bluetooth Protocol | 4.1 |
| Horn Number | 1 |
| The Effective Distance | 10 Meters |
| Function | Card |
| Function3 | Communication Function |
| Operation Mode | Button |
| Audio and Video Formats | MP3 |
| Shell Material | Plastic |
| Support App Or Not | Is |
| (Supported File Formats | U Disk + TF Card + Audio Cable |
| Speaker Adjustable Mode | Button |
| with Or without Radio Function | There Are |
| Box Material | Plastic |
| Appearance Size | 198*119 *210mm mm |
| Product Weight | 0.1033 |
| Packing List | Gou Yin Xiang |
| Power Type | USB |
| Color | White |
| Color 2 | Black |
| Color 3 | Red |
| Specifications 2 | M10 (Medium Dog) 210*119 * 198mm |
Instock
There are no reviews yet.