Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Depth[mm] | 200 |
| Width[mm] | 90 |
| Height[mm] | 130 |
| Input/Output | other |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Sound Mode | Hi-Res Sound Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Input Power(W) | <25 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Playback Function | MP3 |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | DC |
| Channels | 2 (2.0) |
| Feature | Play Video |
| Battery | No |
| Communication | bluetooth |
| Speaker Type | Bookshelf |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | HONOURSACY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.