Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 18 × 11 cm |
| Input/Output | USB |
| Touch Screen | No |
| Sound Mode | Immersive Sound Mode, Live Sound Mode, Standard Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Input Power(W) | <25 W |
| Voice Control | No |
| Output Power | 25W |
| Display Screen | No, No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Playback Function | Radio, MP3 |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 2 |
| Power Source | Battery |
| Channels | 2 (2.0) |
| Battery | Yes |
| Communication | Induction, USB |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | HONOURSACY |
| Origin | Mainland China |
| function | The tape function can play and record tapes |
| function2 | Radio function: with FM, medium wave, and shortwave FM |
| function3 | Card insertion function: You can use a USB flash drive TF card |
| function4 | Dual channel stereo |
| function5 | You can use a tape to record songs on a USB drive or a USB drive to record magnetic fields |
| function6 | Power supply method, directly plug in 220V or use battery (No. 61), machine power: 20W |
Instock
There are no reviews yet.