Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight[g] | 60 |
| Depth[mm] | 140 |
| Width[mm] | 45 |
| Height[mm] | 35 |
| Input/Output | other |
| Battery Capacity[mAh] | NA |
| Number of devices connectable simultaneously | 1 |
| Touch Screen | No |
| Sound Mode | other |
| Category | Speakers |
| Use | other |
| Tweeter material | other |
| Acoustic enclosure | other |
| Input Power(W) | <25 W |
| Voice Control | No |
| Output Power | Other |
| Display Screen | No, No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Material | Plastic |
| Playback Function | None |
| Remote Control | No |
| Support Apt-x | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Built-in Microphone | No |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | DC |
| Channels | 1 |
| Feature | None |
| Battery | No |
| Communication | USB |
| Speaker Type | Combination |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | AIRCHR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | Muslim |
| Feature 1 | Doaa Travel |
| Feature 2 | Al-Daba Ride |
| Feature 3 | with charger |
| Feature 4 | Suit for most Car |
Instock
There are no reviews yet.