Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight[g] | 350 |
| Depth[mm] | 180 |
| Width[mm] | 60 |
| Height[mm] | 40 |
| Input/Output | USB |
| Number of devices connectable simultaneously | 2 |
| Sound Mode | Hi-Res Sound Mode, 3D Surround Sound Mode, Live Sound Mode, Standard Mode |
| Category | Speakers |
| Use | other |
| Sabwoofer cabinet material | Metal |
| Tweeter material | Metal |
| Tweeter type | HORN |
| Acoustic enclosure | other |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Input Power(W) | <25 W |
| Active Noise-Cancellation | PASSIVE |
| Wi-Fi Music | Spotify, Pandora, TuneIn, iHeartRadio, APPLE MUSIC, Last.fm |
| Voice Control | No |
| Frequency Range | 60Hz-23KHz |
| Display Screen | No, No |
| Waterproof | Yes |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | Yes |
| Remote Control | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Built-in Microphone | No |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 2 |
| Power Source | USB |
| Channels | 2 (2.0) |
| Battery | No |
| Communication | Induction |
| Speaker Type | Bookshelf |
| Cabinet Material | Metal |
| Brand Name | KEPIFO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.