Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Suction |
| Compatible Action Camera Brand | GoPro |
| Model Number | GO-001 |
| Brand Name | Ulanzi |
| Origin | Mainland China |
| Load Capacity | 600g |
| Material | Silicone+magnet Allominum Alloy |
Instock
There are no reviews yet.