Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Expand Microphone | No |
| HDMI-Compatible Output | No |
| Supporting Language | English, Simplified Chinese |
| Video Resolution | 1920/1080P/25FPS |
| Application | For Home, Outdoor Sport Activities, Beginner |
| Additional Function | Support WIFI |
| Maximum Aperture | F2.4 |
| Waterproof | Yes |
| Memory Card Support | 256G |
| WIFI Support | Yes |
| Battery Capacity | 900mAh |
| Memory Card Type | MicroSD / TF |
| Package | Yes |
| Built-in Mic | None |
| Effective MegaPixel | About 12MP |
| Image Sensor | GPCV1247 |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | Novatek 96683 |
| Brand Name | LEEDOAR, LEEDOAR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, None |
| Support | Dropshipping/Wholesale |
| sensor | CMOS /2063 |
| USB | Micro USB 2.0 5PIN |
| microphone | Built-in |
| File format | JPG |
| video (compression) format | MP4(H264) |
| Continous Video Recording Time | Video Recording 3 hours |
| WIFI distance | 15 meter |
| Packing accessories 1 | User manual |
| Packing accessories 2 | Giftbox packing |
| Packing accessories 3 | USB data cable |
| Packing accessories 4 | Plastic fitting for base |
Instock
There are no reviews yet.