Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Expand Microphone | Yes, Yes |
| Removable/Replaceable Battery | No, No |
| Category | Sports & Action Video Cameras, Sports & Action Video Cameras |
| Supporting Language | german, Latin American Spanish, Spanish, Brazilian Portuguese, English, Portuguese, KOREAN, FRENCH, Ukrainiaan, Simplified Chinese, japanese, Russian, japanese, FRENCH, german, Spanish, Portuguese, Russian, English, KOREAN, Latin American Spanish, Brazilian Portuguese, Simplified Chinese, Ukrainiaan |
| Application | Outdoor Sport Activities, Extreme Sports, For Home, For Home, Extreme Sports, Outdoor Sport Activities, Diving, Diving, Bicycle, For Home, Extreme Sports, Outdoor Sport Activities, Diving |
| Display Screen | Yes |
| Waterproof | Yes, Yes |
| Memory Card Support | 128G, 128G |
| WIFI Support | Yes, Yes |
| Display Size | 1.5", 1.5" |
| NightShot Function | Yes |
| Touch Screen | YES |
| Memory Card Type | MicroSD / TF |
| Built-in Memory Size | Non |
| Package | Yes |
| Built-in Mic | Yes |
| Effective MegaPixel | About 8MP |
| Image Sensor | GPCV1247 |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | Icatch V39 (4K/30fps) |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.