Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Application | For Home |
| Additional Function | Support WIFI |
| NFC Support | No |
| Bluetooth Support | No |
| Display Screen | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Wideangle | 170° |
| Memory Card Support | 32G |
| WIFI Support | Yes |
| Battery Capacity | 900mAh |
| Volume | 260*125*60mm |
| Remote Control Support | Yes |
| Weight | 501g-600g |
| Display Size | 2.0" |
| NightShot Function | No |
| Touch Screen | No |
| Memory Card Type | MicroSD / TF |
| Built-in Memory Size | Non |
| Package | Yes |
| Image Stabilization | Dual image stabilization |
| Effective MegaPixel | About 2MP |
| Image Sensor | Other SONY Series |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | Allwinner V3 (1080P/60FPS) |
| Brand Name | PROSUCCESS |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | H9 |
| HDMI-compatible Output | Yes |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.