Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 20 cm |
| Expand Microphone | Yes |
| Removable/Replaceable Battery | YES |
| Category | Sports & Action Video Cameras |
| HDMI-Compatible Output | YES |
| Supporting Language | japanese, FRENCH, german, Italian, Spanish, Portuguese, Russian, English, SWEDISH, POLISH, Greek, Turkish, KOREAN, DUTCH, Latin American Spanish, Brazilian Portuguese, Simplified Chinese, Traditional Chinese Style, Ukrainiaan |
| Application | For Home, Semi-professional, Extreme Sports, Outdoor Sport Activities, Bicycle, CAR DVR, Diving, Beginner, Professional |
| Bluetooth Support | Yes |
| Display Screen | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Wideangle | 180° |
| WIFI Support | Yes |
| Remote Control Support | Yes |
| Weight | 401g-500g |
| Display Size | 2.36" |
| NightShot Function | Yes |
| Touch Screen | YES |
| Memory Card Type | MicroSD / TF |
| Package | Yes |
| Image Stabilization | Electronic Image Stabilization |
| Built-in Mic | Yes |
| Effective MegaPixel | >25MP |
| Image Sensor | Other SONY Series |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | GP2 |
| Brand Name | omni-in |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.