Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 18 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Expand Microphone | No |
| Input/Output | USB |
| Removable/Replaceable Battery | YES |
| Category | Sports & Action Video Cameras |
| HDMI-Compatible Output | No |
| Supporting Language | English |
| Video Resolution | 4K @30FPS |
| Application | Outdoor Sport Activities |
| Sensor Size (inches) | 1/2.7 inches |
| NFC Support | No |
| Bluetooth Support | No |
| Maximum Aperture | F2.8 |
| Display Screen | No |
| Waterproof | No |
| Wideangle | 150° |
| Memory Card Support | 512G |
| WIFI Support | Yes |
| Battery Capacity | 950mAh |
| Remote Control Support | No |
| Weight | 100g and below |
| Display Size | Without Screen |
| NightShot Function | No |
| Touch Screen | No |
| Memory Card Type | MicroSD / TF |
| Package | Yes |
| Image Stabilization | Electronic Image Stabilization |
| Built-in Mic | Yes |
| Effective MegaPixel | About 8MP |
| Image Sensor | SONY IMX377 (1/2.3'' 12 MP) |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | Icatch V39 (4K/30fps) |
| Brand Name | topcens |
| TOPCENS Model | MM4K |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.