Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Expand Microphone | No |
| Input/Output | USB |
| Max depth[m] | 5m |
| Category | Sports & Action Video Cameras |
| Supporting Language | japanese, FRENCH, german, Spanish, Portuguese, Russian, English, SWEDISH, POLISH, Greek, KOREAN, DUTCH, Latin American Spanish, Brazilian Portuguese, Simplified Chinese, Ukrainiaan |
| Application | Extreme Sports, Professional |
| Additional Function | Support WIFI |
| Display Screen | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Wideangle | 160° |
| Memory Card Support | 128G |
| WIFI Support | Yes |
| Remote Control Support | Yes |
| Display Size | 2.0" |
| Memory Card Type | MicroSD / TF |
| Built-in Memory Size | Non |
| Image Stabilization | Electronic Image Stabilization |
| Built-in Mic | Yes |
| Effective MegaPixel | About 16MP |
| Image Sensor | Other SONY Series |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | Ambarella H22 (4K/60FPS) |
| Brand Name | SNDWAY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.