Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bundle | Bundle 1 |
| Material | PC |
| Type | Accessories Set/Kit |
| Compatible Action Camera Brand | DJI, yi, Sjcam, EKEN, GoPro |
| Model Number | E2011 |
| Brand Name | ORBMART |
| Origin | Mainland China |
| Suit For | For all types of Action Cameras |
| For GoPro Hero Action Camera | for GoPro Hero 8 7 6 5 Black Silver White 5 5S 4 4S 3 3+ |
| For Xiaomi Camera | for Xiaomi Yi 4K 2K Yi Lite 1080P |
| For SJ Camera | for Sjcam Sj4000 Sj5000 Sj6000 Sj7000 Sj9000 Sj7 Star Sj8 Pro M20 M10 |
| For Eken Camera | for Eken H9 H9r Action Camera |
Instock
There are no reviews yet.