Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Expand Microphone | No |
| Supporting Language | English |
| Built-in Mic | None |
| Effective MegaPixel | About 1.3MP |
| Image Sensor | Other SONY Series |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | GP2 |
| Brand Name | CONTRASTECH |
| Origin | Mainland China |
| Sensor | Sony IMX991 |
| Spectral Range | 400-1800nm |
| Type | Area Scan |
| Sensor Size | 1/4" |
| Resolution (H*V) | 640 x 512 |
| Frame Rate | 257.8fps/400fps |
| Interface | USB3.0/GigE |
| Mount | C-Mount |
Instock
There are no reviews yet.