Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Expand Microphone | No |
| Video Format | AVI |
| Category | Sports & Action Video Cameras |
| Supporting Language | English, Simplified Chinese |
| Application | For Home |
| Additional Function | Nightshot |
| Display Screen | No |
| Wideangle | 180° |
| Weight | 100g and below |
| Display Size | Without Screen |
| NightShot Function | Yes |
| Package | Yes |
| Built-in Mic | None |
| Effective MegaPixel | About 14MP |
| Image Sensor | GPCV1247 |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | GPCV1247 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.