Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 18 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Skeletons & Frames |
| Compatible Action Camera Brand | DJI, Insta360, GoPro, Canon, DJI, Insta360, GoPro, Canon |
| Model Number | P-GM-172 |
| Brand Name | PGYTECH |
| Origin | Mainland China |
| Products | U-Bolt Mount |
| Suitable | For 12.7 to 33mm tubes |
Instock
There are no reviews yet.