Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 15 cm |
| Input/Output | USB |
| Removable/Replaceable Battery | No |
| Category | Sports & Action Video Cameras |
| Supporting Language | English |
| Video Resolution | 1920X1080 |
| Application | Outdoor Sport Activities, For Home, CAR DVR, Bicycle |
| Additional Function | Camera Function |
| NFC Support | No |
| Bluetooth Support | No |
| Display Screen | Yes |
| Waterproof | No |
| Wideangle | 150° |
| Memory Card Support | 128G |
| WIFI Support | No |
| Remote Control Support | No |
| Weight | 101g-150g |
| Display Size | 1.0" |
| NightShot Function | No |
| Touch Screen | No |
| Built-in Memory Size | Non |
| Package | Yes |
| Image Stabilization | Electronic Image Stabilization |
| Effective MegaPixel | About 2MP |
| Image Sensor | Other SONY Series |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | SPCA6330A/M (1080P/30FPS) |
| Brand Name | KAIRUILUO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.