Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Expand Microphone | No |
| Input/Output | USB |
| Supporting Language | English |
| Application | Outdoor Sport Activities |
| Additional Function | Waterproof Hidden |
| Maximum Aperture | F/2.9 |
| Display Screen | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Memory Card Support | 32G |
| Remote Control Support | No |
| Display Size | 2.7" |
| Touch Screen | No |
| Memory Card Type | MicroSD / TF |
| Built-in Memory Size | Non |
| Package | Yes |
| Image Stabilization | Electronic Image Stabilization |
| Built-in Mic | None |
| Effective MegaPixel | About 5MP |
| Image Sensor | OmniVision Series |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | SPCA6350M (1080P/60FPS) |
| Brand Name | luxuglow |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.