Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | Metal |
| Weight[g] | 4 |
| Voice assistant built-in | No |
| NFC Technology | YES |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Max Output | 5mW |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Ferrite |
| Driver Diameter | 10mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 32Ω |
| Line Length | 1.25m |
| Frequency Response Range | 10000 – 20000Hz |
| Sensitivity | 106dB |
| Plug Type | Line Type |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | TINHIFI, TINHIFI |
| TINHIFI Model | T4 Plus |
Instock
There are no reviews yet.