Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 1 |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 24ΩΩ |
| Line Length | 125+0.05cmm |
| Frequency Response Range | 10 – 40000Hz |
| Sensitivity | 113dBdB |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KZ |
| Type | KZ ZAX |
| color | Black, Blue, headphone with microphone |
| Pin Type | 0.75mm Gold Plated running headphones |
| Plug type | 3.5mm Gold Plated stereo earphone |
| type4 | Earphones For Android iOS |
Instock
There are no reviews yet.