Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Bluetooth Version | other |
| Features | With microphone |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Line Length | 0mm |
| Sensitivity | 100dBdB |
| Plug Type | L Bending |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | AUGLAMOUR |
| item name | Auglamour F300 Eaphone |
| Auglamour eaphone | auglamour IN-Ear Eaphone |
| AUGLAMOUR F300 | Monitor HIFI Bass Headset |
| Auglamour | HiFi Music Sport Earbud |
| AUGLAMOUR F300 earphone | AUGLAMOUR F300 |
| Auglamour earphone | hifi earphone |
| Auglamour wired earphone | yes, PK AUGLAMOUR t100 |
Instock
There are no reviews yet.