Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | SLIIVO |
| CKLVX CK2V | IEM |
| Hybrid Technology | In-Ear Monitor |
| Hifi | In-Ear Headphones |
| Balanced | Noise Cancelling |
Instock
There are no reviews yet.