Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 9 |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Resistance | 43Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 5 – 40000Hz |
| Sensitivity | 109dB |
| Plug Type | L Bending |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Dunu |
Instock
There are no reviews yet.