Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.425 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 10 cm |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Max Output | 300mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Magnet Type | Neodymium |
| Driver Diameter | 50mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Carrying Bag, Detachable Audio Cable |
| Features | With microphone, Detachable Cable |
| Codecs | AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 32ΩΩΩ |
| Line Length | 2.2Mmm |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 110±3dBdBdB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Mobile Phone, For Internet Bar, for Video Game, Monitor Headphone, HiFi Headphone, Sport, Common Headphone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Headphone |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Oneodio |
Instock
There are no reviews yet.